.
دوشنبه 27 دي 1400.

جستجو در سایت

نرمال بوتانول

نرمال بوتانول

Normal Butanol

نرمال بوتانول

C4H10O

 

 

نرمال بوتانولNormal Butanol | C4H10O |

نام های دیگر نرمال بوتانول:

محل تولید نرمال بوتانول:

  •  پتروشیمی شازند اراک

نوع بسته بندی نرمال بوتانول:

  • بشکه های 180 کیلویی 
 

معرفی محصول

 معرفی نرمال بوتانول :

نرمال بوتانول یک ترکیب آلی از خانواده الکل ها است. نرمال بوتانول به صورت طبیعی از تخمیر مواد قندی و کربوهیدرات ها تولید می شود. از کاربردهای نرمال بوتانول تولید پلیمرها، مواد دارویی، پیروکسیلین پلاستیک، استرهای علف کش و بوتیل زانات را می توان نام برد.

 از این ماده در بسیاری از کشور ها به جای چاشنی در مواد غذایی استفاده می شود. بشترین کاربرد نرمال بوتانول، ماده واسط شیمیایی است بویژه در تولید بوتیل استات (یک اسانس طبیعی و حلال ). نرمال بوتانول یک محصول پتروشیمی است که از پروپیلن بدست می آید. نرمال بوتانول ماده واسط در تولید مواد بوتیل اکریلیت، بوتیل استات، دی بوتیل فتالات، دی بوتیل سباسات و سایر بوتیل استرها و همچنین بوتیل اترها مانند اتیلن گلیکول مونو بوتیل اتر، دی و تری اتیلن گلایکول مونو بوتیل اتر و سایر بوتیل اترهای مشابه است. نرمال بوتانول را به عنوان ماده افزودنی در عطر سازی و نیز حلال در استخراج روغن های خاص استفاده می کنند. 

کاربرد محصول

کاربرد نرمال بوتانول :

 

آنالیز بوتیل هیدراید

 

Normal butanol (NB)

Characteristic 

Test Method

Unit

Value

PURITY

ASTM D- 5008

WT.%

99.5 MIN.

COLOR

ASTM D- 1209

 APHA

10 MAX.

WATER

ASTM D- 1364

WT.%

0.1 MAX.

 e1ALDEHYDES

ASTM E- 411

WT.%

0.05 MAX.

ACIDITY (AS ACETIC ACID)

ASTM D- 1613

WT.%

0.01 MAX.

SULPHURIC ACID COLOR

ASTM E- 852

APHA

25 MAX.

UNKNOWN

ASTM D- 5008

WT%

NONE

برچسب ها:

کاربرد نرمال بوتانول،نرمال بوتانول چیست؟،نرمال بوتانول،قیمت نرمال بوتانول،سفارش نرمال بوتانول،فروش نرمال بوتانول،خرید نرمال بوتانول،آنالیز نرمال بوتانول،معرفی نرمال بوتانول،ویژگی های نرمال بوتانول،نام های دیگر نرمال بوتانول،نوع بسته بندی نرمال بوتانول،شرایط نگهداری نرمال بوتانول،محل تولید نرمال بوتانول،فرمول نرمال بوتانول،متیل اتیل متان،بوتیل هیدراید